Mobirise

GOOGLE 

İşletmenizi doğrulamakta sorun yaşıyorsanız

İşletmenizi doğrulamakta sorun yaşıyorsanız, posta ile gönderilen doğrulama kodu gelmiyorsa, farklı bir yöntemle doğrulayamıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

develop free website

Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı (Google My Business Trusted Verifier)
Google Benim İşletmem hizmeti Google tarafından sunulan ücretsiz bir servistir. İşletmenizi buradan kendiniz de ekleyebilirsiniz. Ajansımız bu servis konusunda Google tarafından yetkilendirilmiştir ve işletmelere yüz yüze özel hizmet vermektedir.
İşletmenizi doğrulamakta sorun yaşıyorsanız, posta ile gönderilen doğrulama kodu gelmiyorsa, farklı bir yöntemle doğrulayamıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Uzman bir personel işletmenizi yerinde ziyaret ederek haritalarda bulunmaya uygunsanız işletmenizi anında onaylayabilmektedir. 
Uzman personelimiz işletmenizin hesabınızı optimize ediyor, business web sitenizi oluşturuyor, benim işletmem, yayınlar, hizmetler, ürünler, yorumlar, analizler, adwords express hakkında size bilgi veriyor, işletmenizin Google üzerindeki varlığını yönetmenizi sağlıyor.
Ekibimizdeki kişiler haritalar ve benim işletmem konusunda uzman, Google tarafından bu konuda eğitilmiş ve sınavla sertifika almış, özel uygulamaları ile işletmeleri doğrulayabilen Google Temsilcisidir. Doğrudan Google çalışanı değildir.
Size iş yerinizde birebir hizmet olarak verilmektedir. Dolayısıyla bu destek ve danışmanlık hizmeti ücretli bir servistir. İlgili personel ile iletişime geçip ücret konusunda anlaşmanız gerekmektedir. Bu site Google Benim İşletmem ağırlıklı olsa da ajansımız dijital bir ajanstır. Diğer harita ve konum uygulamaları, sosyal medya araçları ve web konusunda da hizmet verdiği için ihtiyaçlar doğrultusunda ücretlendirme yapılmaktadır. Telefon ile uzaktan servis verilmemektedir.
Neden Destek Ekibi ile çalışmalısınız?
Benim İşletmem Yönetimi Konusunda Uzman Ekip
Her gün yüzlerce işletme ekleniyor ve optimize ediliyor. Yüzlerce sorunla karşılaşılıp bu sorunlar gideriliyor. İşletmeniz için hayati değer taşıyan bu servisin uzman bir ekiple kurulup yönetilmesi önemlidir. Yanlış oluşturulan hesaplar, hatalı konumlar her gün müşteri kaybetmenize sebep olabilir. Bilmediğiniz pek çok konuda size bilgi verip işletmenize özel çözümlerle müşteri sayınızı arttırmanıza yardımcı olur.
Gerçek Optimizasyon 
Arama sonuçlarında görünür olmak önemlidir. Her kayıt haritalarda ve arama sonuçlarında görünmez. Arama terimleri ile işletme bilgileriniz eşleşmelidir. Bilgileriniz tam olmalıdır. Anahtar kelimelerinizi de içeren bol yorum ve yayınlar, ziyaretçilerinizin sizi puanlaması görünürlüğünüzü arttırır. Bunları ekibimiz sizin adınıza sağlayabilir.


Mobirise
Adres 

Bahçeli Evler Mahallesi,
Mustafa Parmaksız Caddesi,
Emek iş Merkezi 20/3 
NEVŞEHİR MERKEZ

Bize Ulaşın

E-mail: info@ccajans.net                 Telefon: 0545 213 8250